neděle 9. srpna 2015

STŘÍPKY NAŠÍ DOVOLENÉ... 

Dovolenou jsme si opravdu užili a hlavně jsme si strašně moc odpočali. Byli jsme opět na naší chatě v Jeseníkách. Ale zahálku jsme nepěštovali. Chodili jsme na výlety, něco hezkého jsme si i koupili, hodně četli, hodně spali, koupali se v potoce, zažili jsme jednu moc hezkou letní oslavu a posezení s přáteli, a taky jsme něco kutili. Ať už na zahradě, tak i uvnitř. Zvládla jsem spíchnout nové záclonky, jen sehnat tu pravou látku byl opravdový horor ale povedlo se. Taky nějaké dekorace jsem stihla. Vždy při návratu z výletu jsme cestou narazili na pole, tu se zlatými klasy, tu zase s makovicemi. Nenechavé ruce trhaly a doma motaly. 
Měli jsme s sebou i všechnu čtyřnohou havěť a kupodivu jsme je dovezli v pořádku zase domů. I když u kočky jsme tipovali, že když přičichne k divočině, zdrhne. Ale Tonča si usmyslela, že bude hrát s Emmčou soutěž, kdo toho více naspí a myslím, že to těsně vyhrála.
Tady je prostě fajn, v každém ročním období, za každého počasí, prostě FURT...

  


 

 

Vaši venkovani Stáňa a spol.

Ps. Slezská města jsou tak nádherně upravená a plná kavárniček, malebných obchůdků, fontán a kytek, že jsme si připadali jako někde u moře. A ten klid a pohoda... Třeba v Krnově skoro všichni jezdí v centru na kolech za ranními nákupy, do práce, až jsme si mysleli, že jsme v Dánsku.


2 komentáře:

 1. Krása na všetky spôsoby a tá papuľka Vášho psa, tá je bozkávacia .-)
  Aká je to rasa ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Malej je Francouzský buldoček a velkej, Cane corso. A pusinky umí rozdávat oba. Díky a přeji hezké dny. Stáňa

   Vymazat