pondělí 14. září 2015

BEROUNSKÉ TRHY A SETKÁNÍ NA KOPEČKU...Prvně v životě jsme měli možnost navštívit vyhlášené hrnčířské trhy v Berouně. Atmosféra byla opravdu kouzelná, inspirace na každém rohu. Ulovili jsme pár pokladů a seznámili se osobně s Marcelkou Hliněnkou, Soňou Malinovou a taky konečně s naším moc oblíbeným keramikem Martinem Sršněm.

V neděli nás pak čekalo hodně milé a přátelské setkání na kopečku s Mončou a Tomem. Moc děkujeme, že jsme měli tu možnost seznámit se s vámi osobně, okusit výborné kulinářské umění, posedět a popovídat si. Bylo u vás moc příjemně a nádherně!!!

Malá pozornost od Kouzla venkova.

 Zvěřinec na kopečku...
 My, Áša a ráj na zemi...
 Děkuji moc, moc, moc. Už mám vystaveno...
 A tady jsme zakončili ten nádherný víkend. V soukromém hřebčíně ušlechtilých Starokladrubských koní, kde jsme vloni strávili, krásný týden, naší předsvatební cesty.

Vaše Stáňa.

6 komentářů:

 1. Někdy bych velice ráda do BErouna také zavítala, jen si to naplánovat :o). Nevěděla bych co si vybrat, tolik krásy na jednom místě.
  A setkání u Monči muselo být velmi přátelské, protože ona snad ani jiná být neumí. Také k ní na blog proto ráda vcházím nakukovat.
  Krásné dny.
  Ála

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alčo, naplánuj a udělejte si výlet. Je to paráda. Už jen ta atmosféra. Bylo krásné počasí a tím to bylo umocněné. A setkání bylo opravdu milé a přátelské a navíc v nádherném prostředí. Ani to nejde popsat.
   Měj se krásně. Stáňa

   Vymazat
 2. Stáni, ty domečky jsou naprosto dokonalé...nádhera. Děkuj za reportáž. Věrka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věruš, děkuji. S radostí jsem tvořila. Ono to jde nějak samo, když víš pro koho je dáreček určen. To se pak do něj otiskne i kousek srdíčka. Přípravy jsem si opravdu užila a s mírnou trémou jsem dárečky předala. Měly úspěch a to je ta největší odměna.
   Díky za Tvou návštěvu a komentík. Pa Stáňa

   Vymazat
 3. Takže ste sa stretli s Tomášom a Monikou ? :-)
  Pekné zábery, spoznala som aj Soninu keramiku :-)
  Musí tam byť pekne , raj keramiky :-) !

  OdpovědětVymazat
 4. Stání,
  nám bylo velikým potěšením a kdybys viděla těch dotazů na Tvé krásné domečky!
  Asi Ti budou chodit žádosti o prodej:o)
  Takže začni pracovat na zásobách.

  Mějte se krásně, užívejte nádherný podzim a držím pěsti na vyjádření z Benic.
  papa, Monča

  OdpovědětVymazat