pátek 8. dubna 2016

JSEM NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ...


... už dvanáctý den. Na Velikonoční pondělí, při krásné procházce v lese, jsme našli vyhozené 3 droboučké koťátka. To největší bíločerné, které leželo uprostřed, bylo bohužel mrtvé a tihle dva drobci jej marně zahřívali. Další noc by pro ně byla jistá smrt, bylo dost chladno. Tak poctivě krmím z lahvičky, nejdříve instantním mlíkem pro koťata a teď jsme už druhý den na kozím. Koťátkům chutná a hezky rostou, dneska si dokonce  trošku začaly hrát. Už s námi byly i na chatě a každý den si je vozím do práce, ať je můžu opatrovat. Máme páreček. 

Tak se prosím seznamte s Matyldou a Matýskem.
KUK


Vaše Stáňa.


22 komentářů:

 1. Ahoj Stáni, jsi úžasná. Drobečkům přeji hodně síly a chuti do života :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Stáňo, to je krásné, že jsi se jich ujala. Máš krásnou mateřskou, kočičky si pak necháš? Doufám, že se ti ten dobrý skutek brzy vrátí. Ať se koťatům daří. Ivana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivuš, jo necháme si je. Vždy jsem chtěla mít aspoň 3 kočky z útulku. Letos se stěhují zlí vlčáci ze sousedství jinam, tak nám snad kočičky dlouho vydrží. Taky děkujeme za přání. Pa Stáňa

   Vymazat
 3. Koťátka jsou nádherná , přeji mnoho kočičí lásky . My jí máme doma 6x :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hm, 6 kousků to je dost. Díky za přání. Pa

   Vymazat
 4. Ty jsou překrásný a Vy jste zlatíčka ♥♥♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Každý, kdo má rád zvířata by se jich určitě ujal. Jsme rádi, že jsme je vůbec našli, jen je škoda toho třetího. Moc díky za milý komentář.

   Vymazat
 5. Ty jsou tak milí. A tys jim zachránila život, to je super. Ať se vám všem daří. Slávka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju Slávi, jsou to už moc hezcí chlupatí puclíci. A teď když už si začínají hrát, se na ně nemůžu vynadívat.

   Vymazat
 6. Jste úžasná,že se o ně staráte.Lidem,který tohle můžou udělat a bezbranná mláďátka takhle vyhodí,přeju jen to nejhorší.Před váma se klaním.Více takových lidí jako jste vy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky. Mám stejný názor. Stačilo by vlastní kočku nechat vykastrovat a nemuselo by k takovým věcem docházet. Bohužel někteří lidi si to nedají vysvětlit a jsou hlavně lhostejní. My jsme taky po cestě domů slyšeli, proč jsme je raději nehodili do potoka! Trestala bych všechny krutosti na zvířatech a přírodě stylem oko za oko.

   Vymazat
 7. Pane bože jak je může někdo vyhodit ??? Jste úžasní a hlavně hodní. Ať se vám i koťátkům daří !
  Hezké jaro Přeju. Jarka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme. Koťátka se mají jako v bavlnce. Taky přejeme krásné jaro. Pa Stáňa

   Vymazat
 8. Stáni, to je nádhera! Moc mě potěšilo že jste se takhle ujali a pipláte si nové obyvatele vašeho domečku (logicky předpokládám že si je necháte). Přeji ať jsou zdraví oba dva a dělají radost dlouhá léta :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Andrejko, děkujeme za přání. Kočičkám vyřídím. Ano necháme si je a tak nám snad opravdu vydrží dlouho. Moc si to přeju...

   Vymazat
 9. Vy jste zlatíčka♥
  Ta dvě chlupatá stvoření měla ohromné štěstí, že jste šli kolem.
  pa a užívej mateřskou, M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mončí, byla to opravdu otázka náhody a okamžiku. Přitom kolem šlo hodně lidí a nikdo neslyšel to prosebné volání (nechápu). Po zpáteční cestě jsme ještě potkali skupinku se 3 loveckými psy. Myslím, že by osud koček byl rozhodnut. Mateřskou si užiju, už se mi krátí, protože kočkám rostou zuby, takže flaštička nebude třeba. Pa a pozdravuj.

   Vymazat
 10. Stáničko♥ jsou boží! A šťastní, že narazili na vás♥ úžasný příběh s dobrým koncem :-) jste zlatí☼♥ Moc zdravím a mávám.. krásné jarní dny Stáni :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I tobě Zuzí přeji krásné jaro. Máš na vašem statku krásný nový přírůstek. Gratuluji a ať Ti taky dělá jen samou radost. Budu sledovat jak roste... Pa Stáňa

   Vymazat
 11. Preji, at hezky pribyvaji a delaji vam radost:-). M.

  OdpovědětVymazat
 12. Jéé, krásná mateřská, ať rostou a prospívají.....Jana

  OdpovědětVymazat