neděle 10. září 2017

Loňský Beroun

Ač nám letos, milé okolnosti nedovolily navštívit ani jedny keramické trhy, tím víc se těšíme na ty další. Přicházím sice s rok starými fotkami ale myslím, že všichni milovníci, nejen trhů v Berouně, se rádi projdou kouzelnou atmosférou.
Posezení v kavárně Šťastná koza už považuji za povinnost. Je to moc milý, stylový obchůdek, nejen se zdravou výživou. Mají i výbornou zmrzlinu. Kdo jste nestihli, příště určitě zajděte... :)
A pak už vzhůru do víru kreativity a umu šikovných lidiček...

 

A večer jsme si krásně užili další milou, přátelskou návštěvu  u Monči a Toma - Na kopečku. V zapadajícím slunci nás přivítala krásná výzdoba, výborné domácí tortily, kávička a cheesecake. Vzpomínáme přátelé...
A v neděli jsme ještě jednou zajeli do Křivoklátských lesů, na mé velmi milované místo. K Ranči U Zelené sedmy. Jako dočasní plzeňáci jsme tady trávili, se dvěma psy, skoro každý víkend. Je tu ticho, pohoda, hromady voňavé mateřídoušky, krásná příroda a nad tím vším se tyčí moje modla.
Stihli jsme se i příjemně osvěžit v místním potoku a pak už jsme se vydali do Svaté na oběd a na dlouhou cestu domů.Vaše Stáňa.

1 komentář:

  1. Dobrý den Stanicko,Nádherné připomenutí mojich milovaných trhu��Bohužel ani se letos s velkou lítostí nemohla zúčastnit ��ale na jaře se těším.
    Stanicko, nemohla bych poprosit o odkaz na Ranč u Zelené sedmý?Celý tento seriál je moje velká srdcovka .
    Jinak Vás blog sleduji vždy s napětím a vím,že se vždy mám na co těšit. A teď jít s Vaším pokladeckem��Krásné podzimni dny .Andrea Teplice

    OdpovědětVymazat