středa 11. října 2017

Přes Vrchy a kopečky...

... aneb Hukvaldy ještě jednou a úplně jinak. Ač se to nezdá, kopec je to tedy pořádný, zvláště s kočárkem ale zvládly jsme to i s babi. Výhled krásný na obě strany. Na jedné straně Lysá hora, Ondřejník, Palkovické hůrky, hrad a centrum Hukvald jako na dlani. Na straně druhé výhledy do dáli, beskydské kopce, město Kopřivnice a Bílá hora s rozhlednou nad Štramberkem. Naštěstí jsme se nemusely vracet stejnou cestou ale šly jsme po hřebeni a z kopce dolů, na hukvaldskou náves. Cestou jsme si odpočaly ve stínu stromů u studánky. Zahrála jsem Johance na zvonkohru a ta teda koukala :)
Po takovém výkonu jsme si zasloužily opět pořádnou zmrzlinu. Tentokrát byla ta nej skořicová a čokoládová s pěknými kousky hořké čokolády. Vzpomínám...Výlet v tomto období bude určitě ještě krásnější. Teď když příroda hýří barvami. No asi tam letos vyrazíme ještě jednou, jestli bude počasí přát. A třeba budeme mít zase štěstí na kravky, co jdou hromadně a spořádaně  na oběd :)

Vaše Stáňa.


3 komentáře:

 1. Pěkný den, opravdu krásné fotky, moc děkuji za popisky, to se vždycky hodí... Lysou horu bych poznala asi jako jedinou... :) Beskydy jsou úžasné a mám na ně vždycky jen krásné vzpomínky... :) Jste moc šikovné turistky!!! :)
  Krásné podzimní dny, Peťka :)

  OdpovědětVymazat
 2. Určitě hezký výlet. Já mám Beskydy pořád v plánu, ale pořád na ně nedochází. Letos dostal přednost Slovenský ráj...
  Hezký den

  OdpovědětVymazat
 3. Opět prima fotky z míst, která neznám. Johanka si to krásně užívá.
  Vždycky si u takových fotek uvědomím, jak je u nás krásně!
  Hezkou neděli přeji!
  Hanka

  OdpovědětVymazat