středa 15. listopadu 2017

Ten nejkrásnější pohled...


... na svět je pro mně, už od dětství z koně. A tak jsem si na dovolené, konečně zase udělala radost. Tatínek hlídal Johanku a já jsem si mohla s kamarádkou a fenkou Ritou vyjet do sluncem zalité krajiny Orlických hor.
Naši hostitelé mají na svém statku mnoho zvířat a součástí jsou i čtyři koně. Mé srdce plesá, neboť dvě kobylky jsou tažné a na těch se jezdí úplně nejlíp a to i pěkně rychle.
Oběd jsme si dali na tvrzi v Letohradu a zbytek dne, jsme se jen tak toulali po okolí statku. Jak my to tady milujeme. Ten klid, malebné chaloupky a zákoutí, krásná příroda. Moc se těším, až sem opět vyrazíme a věřím, že toto místo, bude jednou tak oblíbené i pro naši Johanku.
Já jsem si dovču fakt užila. Pořádně jsem se povozila v autě a v kočárku. Okoukla jsem nová místa a dovezla jsem si domů i nějaký ten talisman. Paní Zajícovou a prošívanou deku do kočárku z krámku na zámku Častolovice.Vaše Stáňa.

9 komentářů:

 1. No krásně js t e si to užili,pozdravujeme a ozvu se,pa Dáša

  OdpovědětVymazat
 2. Tomu říkám reklama na dokonalou rodinnou dovolenou. Krásné místo jste si vybrali...
  Mějte se moc hezky a pohlaďte tu Vaši úžasnou princeznu.H.

  OdpovědětVymazat
 3. Projížďka na koni musela být skvělá. My takhle byli vloni na Velikonoce ubytovaní na farmě v Českém Švýcarsku, nejen, že to ubytování bylo úžasné, ale ta zvířata byla taky parádní... A právě projížďku na koních jsme absolvovali taky. Já i manžel jsme dostali svého koně a k tomu jednoduché instrukce - nasedni a jeď. :-) No byla jsem z toho trochu vyplašená... ale byl to úžasný zážitek. :-)
  Zajíček i deka jsou super, hezké suvenýry sis z dovolené dovezla. :)
  No a vaše Johanka je úplně boží. Krásná holčička. :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Stáňo, paráda. Mimochodem - my máme kousek od Letohradu (v Hnátnici) taky rodinu a jezdívala jsem tam jako malá za babičkou. Moc se mi zdejší místa líbí, navnadila si mě naplánovat si tam pro další rok dovolenou .-) Měj se krásně A.

  OdpovědětVymazat
 5. Stáňo, toulala jsi se v našich oblíbených Orličkách, bydlíme kousek od Častolovic :-)
  Pavel

  OdpovědětVymazat
 6. Skvělé fotky. A paní Zajícová se mi moc líbí.

  OdpovědětVymazat
 7. Perfekt fotky a zcela souhlasím, že se jedná opravdu o nejkrásnější pohled :) A vybrala sis krásného koně a s pěknou dečkou.

  OdpovědětVymazat