čtvrtek 14. prosince 2017

Naše malá adventní dovolená...

... začala na Karlštejně. Slunečné počasí jen umocnilo vnímání tohoto místa a taky jsme hezky vystihli čas návštěvy. Při cestě nahoru jsme potkali jen několik skupinek školních a předškolních dětí na odchodu, takže se brzy v celém Karlštejně rozprostřelo hrobové ticho. 
Vyšli jsme si na vyhlídku nad hradem a nějakou dobu jsme tu rozjímali. Johanka sice tuto krásu zaspala ale po cestě dolů, jsme ještě navštívili krásnou expozici v Muzeu betlémů a to už procitla. Měla tu velice příjemné paní chůvy, které ji přihlédly, když jsme se toulali po sklepení a na půdě. A jelikož v tento den oslavila půl roku na světě, dostala od nás z místního krámku nového medvídka mazlíka jako dáreček. 
Tak příští rok Karlštejne zase ahóóój...


Vaše Stáňa.

8 komentářů:

 1. Krásný, poklidný výlet a počasí přálo Stáňo, co víc si přát pro hezké okamžiky. A Johanka je usměvavá a šťastná, tak ať se vám všem daří.
  Ála
  P.S. Stáničko, až budeš zase tvořit domečky, zkus si na mne vzpomenout :o) a klidně si počkám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Álo, moc děkuji za přání. Na domečky mi napiš přes mail. Děkuji

   Vymazat
 2. To byl krásný výlet,jako na objednávku.Vaše fotky mě vždycky pohladí po duši.Užívejte si to vaše rodinné štěstí, o to víc teď v předvánočním čase.H.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hanko, děkujeme. Snažíme se užívat každou chvilku, co jsme spolu. A letos první Vánoce, jako nová rodina. Moc se těšíme. Stáňa

   Vymazat
 3. Stáni, děkuji za krásné fotky z Vašeho výletování. A malá je kouzelná :-) holčička. Přeji pohodové vánoční svátky. Ahoj Lenka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leni, děkuji a nemáš zač. I Tobě přeji požehnaný, krásný vánoční čas. Stáňa

   Vymazat
 4. Stání, sekne Ti to a těším se na další toulky naším krajem♥ papa, a objímám, M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Moni. Snad Ti dnes udělám radost. Pa a vzpomínám. Stáňa

   Vymazat