pondělí 23. dubna 2018

Předjaří u nás...

Jsem milovníkem jara. Když začnou vykukovat první kvítky, tahám je ze země očima. Každý den sleduji protější lesík a když vidím, že se mezi holými břízami objeví narašený javor, nezapomenu si nahlas říct:
 "Jaro je tu, konečně..."
Strašně rychle ten čas plyne, někdy nestíhám to všechno nasát a zažít. Ač nejsem počítačový maniak, chytrý telefon nevlastním, na co? A televize je u nás po většinu roku jen zbytečný krám navíc. To raději něco tvořím, pro potěchu svoji i druhých. Ale i tak si připadám, jako bych pořád seděla v rychlíku. Čím to je?
A stejně uhoněná mi připadá i ta příroda. Sotva naraší, člověk si ani málem nevšimne a už je odkvetlá...

Jsem ráda, že jsme aspoň stihli navštívit Skanzen v Rožnově, kde si to nejen Johanka krásně užila. A hlavně největším, milým překvapením bylo, že se v naší zahradě pod trvalkou zabydlel ježek.

Vaše Stáňa

6 komentářů:

 1. Ano,ano- čas nezastavíš. Ale Tvoje příspěvky jsou velice příjemné. Sála z nich pohoda. Johanka je malá krásná šibalka a užívá si s vámi vše, co si užíváte i vy.
  Moc se mi líbí Tvoje útulné ,,doma".
  Hezké dny a hodně kouzelných chvilek při vašem cestování.
  Hanka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme Hanko, budeme se snažit užít si vše na max a jsem ráda, že se ráda vracíš nakouknout. Stáňa

   Vymazat
 2. Milá Stáni,pravdivý příspěvek,čas skutečně neuvěřitelně letí...jako včera mi přijde,když naše děti byly jako Johanka a dnes jsou to dospělí habáni...proto si s Johankou užívejte kazdičkou chviličku,protože ty vzpomínky nám nikdo nevezme...opravdu krásné fotky,stejně jako tvoření,mohu se zeptat,zajíčci na větvičce jsou látkoví?Na výrobu stromečků se chystám,ale ještě mají čas,moc děkuji za inspiraci k utulnému bydlení. Lenka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leni, ano na dětech je to nejvíce vidět. Vždyť Johanka už brzy oslaví 1. rok a je to pro mě chvilička co jsem se dozvěděla, že budeme doma 3.
   Moc děkuji za pochvalu k tvoření. Zajíčci na větvi jsou plechoví. Snad bude můj blog inspirací i nadále. Stáňa

   Vymazat
 3. Milá Stáničko, podepisuji se. Nestíhám nasávat a užívat krásno kolem, jdu kolem zahrady a kvetou bledulky a za týden je plná zahrada narcisek, o kterých před týdnem nebylo ani vide ani slechu.
  Chytrý telefon též nemám a nechci a tv jsme z domu vyhodili před pár lety. Raději tvořím, dovolí-li mi děti, dům a zahrada..
  Achám nad vašimi krásami, Stáničko. Jsi velice šikovná, doma máte krásně útulno a láskyplno.
  Díky díky díky za to krásné pohlazení.
  Krásné dny
  Bohunka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Bohunko, mluvíš mi z duše. Přesně to co píšeš na začátku.
   Děkuji moc a není zač. Stáňa

   Vymazat