úterý 17. července 2018

Znovu v Častolovicích


Krásná místa si zasluhují opakovanou návštěvu a tak tomu bylo i v tomto případě. Neděle k tomu přímo vybízela, udělat si klidné zastavení. S procházkou po parku, posezením v kavárně, návštěvou zámecké galerie a rozjímáním. Nádvoří nás opět ohromilo svou nádherou. Květinová výzdoba všude kam oko dohlédne a ty rozkvetlé levandulové lány, úplná Provence.
I Johanka neodolala a k levanduli se drala aby si ji mohla očichat. No, asi to na ni byla moc silná vůně, podle toho jak se tvářila. Ale zkoušela přivonět opakovaně a nakonec do ní spadla :)

 Moc se těším, až se jednou dostanu na prohlídku interiérů. Už teď vím, že se mi bude tajit dech.A máte-li zájem, můžete se opět pokochat, podzimní náladou na tomtéž místě tady a nebo dalšími fotkami od našich spolutáborníků tady.

Vaše Stáňa
.

2 komentáře:

 1. Díky za fotky z krásného místa. Fotky vašich spolutáborníků jsem viděla už v předstihu, ale ráda jsem se podívala i na Tvoje.
  Johanka je moc hezoučká holčička, taková malá slečna je to. Už to není mimi :-)
  Hezké dny!
  Hanka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není zač Hani. Však jsme jim to taky doporučili a tak když byli na cestě domů, stavili se tam. Jsem ráda, že místo mělo úspěch.
   Za Johanku taky děkuji. Ano do miminka má hodně daleko. Už začíná pěkně projevovat svůj charakter a osobnost :) Měj se krásně. Stáňa

   Vymazat